08.12.10

ma ei saa aru. detsembriga on inimesed nii muutunud. nii kurjad ja nõmedad et ma ei teagi enam. keeravad igast sitta kokku üksteisele ja lähevad nii kergesti närvi ja mida veel. ajuvaba ja lapsik on selline käitumine. ei vihja kellegile. üldiselt lihtsalt :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar