20.12.10

ülikõvaaaaaaa jõulupidu oli. oohjumal nii räige ikka. + kodus on nõme vaikus ja Karl sa oled megalollll :DDDDD Liis on ka tubli, et ta viitsib koguaeg mulle patsi teha ja kes veel homme peale minu kooli ei viitsi minna?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar