19.12.10

I'll never forget you.

kontsert oli nii ülihea. rohkem polegi öelda midagi, üliülihea oli. ja tlna poistekooris oli 1 niiiiiiiiii ilus poiss, täitsa lõpp. käisime peale kontserti vanatädi juures ka korraks ja nägin Silverit ka 3 sekundit. ta mind ei näinud vist : S aga mineeee kui ilus ta ka on. Silversilversilver, tule msni.
homme on jõulupidu, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar