kontsert oli nii ülihea. rohkem polegi öelda midagi, üliülihea oli. ja tlna poistekooris oli 1 niiiiiiiiii ilus poiss, täitsa lõpp. käisime peale kontserti vanatädi juures ka korraks ja nägin Silverit ka 3 sekundit. ta mind ei näinud vist : S aga mineeee kui ilus ta ka on. Silversilversilver, tule msni.homme on jõulupidu, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar