Sirli sai haiglast välja täna, mis on ülisuper ja neljapäeval külla talle : )ma ei tea mis mõttega ma nii emotsionaalne olen praegu. üldse olen kuidagi emotsionaalne viimasel ajal. iga film/saade ajab nutma mind ja kui keegi hea mingi ilusa lause ütleb, siis on ka kohe pill lahti. selle üle olen ka pisarateni õnnelik, et ma Silveri üles leidsin ja nüüd suhtleme. nägin teda viimati, kui ma päris väike olin veel ja tõsiselt hea tunne on praegu. ja Sander tuleb homme Norrast tagasi jehuuu!
tegelikult homme on viimane koolipäev ka : )
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar