ma ei või, ma olen ikka eriti lahe. otsisin oma lõhna 2 päeva. leidsin selle täna sealt kapist, kust ma 2 päeva paaniliselt otsinud olin. tark. ja suutsin just ühe plaaditäie piparkooke ka kõrbema lasta, päris armas. aaja jõuluball oli ülikihvt eile. kontrollisin ja tembeldasin pileteid seal Jetega ja nalja kui palju oli. mõned inimesed olid juba siis jumala lampis, kui ballile tulid. aga pärast läks asi päris käest ära. siis olid enamus miskit tarbinud juba ja kõigil oli päris lõbus. meil Jetega ka :D kuigi me ei olnud tilkagi miskit võtnud. väljaarvatud see tee, mis maitses nagu kanalisatsioonivesi.tegelikult on vaheaeg ja homme on jõululaupäev ja saab süüa ja ülehomme saab süüa ja üleülehomme saab süüa ja appppi. salli peaks ka kuduma, a kes seda veel viitsib.
igatsus on ka ülisuur.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar