
maitea nüüd kas olla õnnelik või kurb. pettunud olen ma igatahes. sügavalt pettusin sinus. ma olin nii kuradi vaimustuses sinust ja mõtlesin mis kõik nüüd edasi võiks saada jne. tõsiselt mõtlesin, et sa oled kasvõi natukene teistsugune. valesti mõtlesin. ma ei saa aru. te olete kõik ühesugused ja ma vihkan seda. väga räigelt vihkan. ma ei oska midagi arvata enam. mõtlesin, et saan su panna ümber mõtlema, aga see ei õnnestunud kahjuks. nojah, eks seda oli arvata. väga sügavalt pettusin sinus. VÄGA sügavalt..
bööö, it sucks!
bööö, it sucks!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar