09.10.10

I adore

neljapäeval oli ristimine koolis siis. ülikõva oli. võinoh, seda ristimist javärki ma ei näinud, sest ma müüsin pileteid, aga põhiline osa oli ikkagi tants. tegime räiget tantsu jaaaa Rogeeeeeeeeeeeer! hollandlastega tantsisime ka. väga tuuuuuuus oli.
eile tuli Jete ööseks meile. vaatasime filmi ja sõime ja olime niisama. kella 1 paiku magasime elutoas laua all. pool 2 olime voodis. täna käisime paralepas ja lossipargis pildistamas. nalja sai jaaaa lossipargi lastemänguväljakul oli mingi pervert lapsega. mees oli välismaalane vist ja ta oli niii õudne. tegelikult naersime ta üle päris palju. mul tuleb nightmare temast nüüd vist..
peaks nüüd küüsi lakkima ja siis tantsu õppima hakkama : )

palun viige hollywoodi Dejan'i juurde mind!
vahet pole, et ma sinus veidike pettusin, ikka veeel i'm sooo in love!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar