aaaahh ma pole vist ennem nii närvis matemaatika tunnis olnud. kõigepealt omaarust tegin tunnikontrolli nii hästi aga sain 6. siis pidin kodust ül tahvlile tegema, mille eest saab tavaliselt hinde, aga mina EI SAANUD, sest õpetaja lihtsalt otsustas, et ta ei pane mulle hinnet. mul oli see täiesti õigesti tehtud. maybe ma oleks ühe 10 ka matasse saanud. praegu on seis pääääris kehv. ja siis pidime tegema mingeid haigeid ülesandeid, millest ma grammigi aru ei saanud ja passisin niisama seal. istusin ja olin närvis. päris räige.täna oli koolis vahetundide ajal monarhivalimiste nädalaga seoses monarhikandidaatide freestyle rap battle. suht tuus oli. naerda sai. homme on debatt võimlas ja neljapäeval on 7ndike ja 10ndike ristimine. tulge kõik! : D ma müün pileteid Jete ja Anita ja Kaspariga. niiet ma võimlaosa neljapäeval ei näe väga vist. aga pole hullu. pole mingi väga tuttavaid ka seal niiet elab üle vist.
oooooh, i'm sooooo in loooooooooove. (a)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar