21.10.10

my biggest weakness

oeh ma ei teagi, mida vaheajaga peale hakata. mingipäev lähen Jete juurde ööseks. kuna ta üksi kodus, siis pakun seltsi talle ja teeme midagi head süüa ja lähme välja ja naerame ööläbi. oeh. siis teisipäeval(oli vist) tuleb peretuttav Kati Tartust külla oma pisikese aastase tütrega. ma pole Katit mingi 6 aastat vähemalt näinud. veel vähem ta lapsi siis. tegeeelt tal 2aastane poeg Juss ka ja siis veel suur poeg. seda suurt olen näinud jaa fännasin teda kunagi aga ikkagi, tahaks juba väikselt Elisabeth'i näha. põhimõtteliselt valvan ju igapäevaselt koera, ega muud midagi. ilmad ka mingi kahtlased, niiet väljas ei saa ka kaua passida. peaks sünnipäeva peale ka mõtlema. kui kooli lähme, siis kohe teisip mu sünnipäev tuuuuuus eks. 2. nov. jaa siis laupäeval pean niiet peaks mõtlema. playbacki proovid hakkavad ka võibolla vaheajal olema. seda ka ei tea kindlalt veel. peaks midagi tuusa välja mõtlema vaheajal. haapsalu salli peaks kuduma äkki? not.
aneed õpsid on puhta perse keeranud. homseks ikka õppida ei jätaks ju. megahaige, andke rahu ka meile!
mingipäev on arsti juurde minek siis selle hingamisteema pärast. täna on veeel hullem olla. ma ei tea mida teha. minna trenni või mitte. treener oli niigi mu peale teisipäeval kuri olnud vist. aga no ma ju läheksin trenni, aga kui see asi veel hullemaks läheb, siis on päris jama olukord ju. seda ma ka ei taha. läheks see jura üle juba..
ma ei suuda, ma ei taha, ma ei oska. ma ainult sellest mõtlengi ja see piinab nii nõmedalt. ma vihkan seda, et ma alati inimestesse/olukordadesse nii räigelt klammerdun õõõhhh. aga ma ju siiski niii väga lootsin.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar