22.10.10

vaheaeg!









oooeh mulle nii meeldib tänane päev. kõik on nii hästi läinud ja lumi tuli ka maha! no koolis oli megamõttetu ainult. ma ei saa aru, hullu mõttega ma seal koolis passisin kui pidin mingeid mõttetuid filme vahtima ainult. oleks võinud esimesed 2 tundi, siis tunnistused ja head aega. aaga meil sai Jetega nalja vähemalt aulas. noojah, hinnetega olen ka enamvähem rahul. tsautsau kool natukeseks ajaks!
mu kutsuu on kõige totum kutsu üldse. musil ju põhimõtteliselt esimene lumi ja ta läheb nii pöördesse. hüppab ja jookseb ja sööb lund ja hakkab kaevama kohe ja ta on niii armas siis. viskan lumepalle talle ja ta toob tagasi mulle need. kuigi tal pole pärast sellest pallist midagi järel eriti. ikkagi ta on niii nunnu mul ja tahaks ta katki musitada/kallistada.
lõpuks ometi sain oma kauaoodatud uue telefoni ka kätte. meganärvi ajas see sony ericsson. see lagunes täiesti ära mul. nüüd vähemalt korralik aaga see on teada juba, et minu käes telefonid kaua korras ja terved ei püsi : DD
kas minna homme pisikest musta labradorikutsikat vaatama või ei? peab vist minema ikka, sest ma jumaldan neid ja nende üliarmsaid silmi : )
wowowoo mul on vahepeale 3000 vaatamist blogis täis saanud. nice

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar