20.10.10

shake shake







oooohgod, ma nii ootan talve a samas mulle niiräigelt meeldivad need pildid!
ja mu hingamishäired on veel hullemaks läinud. ma ei saa hingata üldse phm enam! mingi klapp lööb ette ja lihtsalt ei saa.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar