03.10.10

Just the way you are







Simone ja Ando on niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiarmsad!
Dagmar ja ta sõbranna tegid kõhutantsu meile huhuhu

Kes aias, kes aias.
Ema ja 3 tütart.

ratelax 1
ratelax 2

käisime nv-l Urve 60 juubelil Viljandis. süüa sai ja tegime Rogeriga tantsu ja naersime megalt ja tsillisime õues ringi. kokku passisime Härjapeas 8 tundi, ülimega. lõpus läks paljudel käest ära ja Aigar ei seisnud üldse püsti enam. Ega mu vanaema ja vanatädi jne ka kõige paremas seisus ei olnud. igatahes, palju õnne veelkord Urve(ja Külli)! 00:00 mehed tõstsid urvet 60 korda tooliga õhku, ja seejärel oli Külli 40 tõste kord. 100 tõstet kokku siis. Käed võisid päris väsinud olla vms? ma ainult naersin seal kõrval. tuus pidu oli jep.
viisime Sofi laupäeval koertekasvataja Tiiu juurde Tääksi lähedale. emps rääkis koguaeg et seal on üks pisike 2 kuune kutsikas ja ma passisin nii sillas juba et ooohhh lähme jubaa tahan näha jms. kui me kohale jõudsime, siis nägin kõigepealt ühte suurt koera, siis veel kahte suurt koera, siis ühte pisikest kutsikat ja siis tuli neid kutsikaid veel 3 tükki ja ma läksin täiega hulluks. tahtsin pigistada neid jaaa nunnutada ja ma ei suuuutnud enam. aga me ei läinud laupäeval sisse. andsime Sofi ära ainult ja tulime ära. pärast tuli välja, et nende suurte koerte seas oli Sofi vanaema ja tädi ka. niiet Sofi läks maale vanaema juurde hhiiihi. täna saime siis kutsikaid näppida ka. niiiiiiiiiii kohutavalt armsad. 3 kutsikat olid Tiiu koera omad, 1 oli Šveitsist toodud. see Šveitsi kutsikas oli niiiiiiiiiii kohutavalt armas ja kerge. hoidsin koguaeg süles teda ja ta näris mu nina?! tegelt tal olid päris teravad hambad juba niiet see ei olnud üldse mõnus tunne eksole. ühe kutsika nimi oli Muumi(vist) ja teise nimi Mõmmi(vist), teiste nimesid ei tea. vähemalt nii ma kuulsin. üliarmas. passin siiamaani meeletus vaimustuses. niiiarmas värk lihtsalt!


Mu Triinukesel on täna SÜNNIPÄEV! paljupaljupaljupaljuõnnnnne pisike kiiiizuuuuuuuuuuu!

Ma otsustasin oma sugulased internetist üles otsida ja lähedamalt suhtlema hakata nendega jälle. Mõtlen kaksikuid. Silver ja Sander. Tegelikult leidsin nad üles juba aga ma ei teagi nüüd, mis teha. niiiväga tahaks teada kuidas neil läinud on ja mis nad teinud on jne, aga mis siis kui neil ei tulegi meelde kes ma olen ja ei tahagi suhelda minuga? see oleks päris nõme, sest minul on küll kõik see aeg, millal me veel väiksed olime ja koos mängisime, meeles. ja nad on juba nii suured ja iseseisvad, et ma ei teagi. see on ka tore, et nad ei tülitse üldse ja teevad kõike koos ja saavad hästi läbi. tegelikult oleks päris tuus suhelda nendega. Atsi ja Ahtoga tahaks ka suhelda aga nad on veel vanemad kui kaksikud. ja kaksikute vend Karl. oeh, neid sugulasi on nii palju, kellega suhelda tahaks. okei, ma võtan kokku ennast ja räägin Silveriga..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar