õpetajatepäev oli tuus koolis. Joosu ja mingi teine andsid keemiat. kaks megamõttetut piffi andsid kirjandust. ja pärast käis veel Triinu vend Jaagup rääkimas meiega ja neljanda tunni ajal lebosime saalis ja kuulasime, kuidas Kevin ja Kristo jne trumme mängisid huhuhu.homme on Viljandisse minek. ülituuuus. saab süüa ja kõiki sugulasi näha jälle. kuigi süüa küll hetkel ei tahaks. külalised on ja ma olen silmini täis söönud ennast juba. Sofi viime homme Viljandisse ühe Rogerwieki kenneli kasvataja juurde ja seda ootan ka juba väga, sest seal on üks pisike kutsikas, 2 kuune ja meeletult tahaks ninnunännutada teda juba!
tegelikult ma olen päris ära vajunud juba ja kui ma silmad korraks kinni paneks, siis ma vist magaks juba. aga siiski, tahaks ju kooki veeeeel ja suitsulesta ja kõike head-paremat oehhh.. mu kõht ei talu nii palju sööki. lõhken kohe vist.
ei käinudki täna Sir N'i lahtiste uste päeval. poleks aega vist nkn sinna trenni minna see aasta jms. eks järgmine aasta vaatab edasi seda asja! : )
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar