12.09.10

pildiiiiiiiiiiiid

Roger ja vanaisa nostalgiapäevade rongkäigul jeee

mu pildid
Sofi tahtis kutsu juurde minna :DDDDD




Ja siis kui Grete Lissega meil käis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar