10.09.10

heartbeat

tunni aja pärast on trenn. kui jõuab, siis hakkame täna uut kava õppima jesjesjesssssssss. igatahes, peale trenni käime Jetega poest läbi ja siis tuleme meile. meil filmiöö vms, õudukaid vaatame. pärast öösel magada ei saa raudselt nh haha. a who cares, homme nkn laupäev, passin siis ööläbi üleval. cooool õhtu/öö tuleb ilmselgelt!
mu kutsuke oli mingi suure peotäie niiti alla neelanud, täna hommikul oksendas välja nii, et terve põrand oli okset täis. lahe eks? eile öösel magas ta üleval sest mu emps ei julgenud teda alla jätta, sest tal oli siis ikka see junn kurgus veel ja ta ei saanud hingata korralikult, tegi mingeid imelikke hääli koguaeg. vaene tibu. aga nüüd on kõik korraks. panen trenniasjad kokku ja siis lähengi alla musu und valvama, aww eks. tudub üksi teleka ees. :)
eile käisime laulmas korraks ja IKKA VEEL see kloun on seal kapi peal. ja kes teab, siis ma vihkan kloune ja reaalse näoga nukke, niiet mul oli jälle päris piin istuda seal. vihkan neid! külmavärinad tulevad.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar