12.09.10

Mad

reedel sai nii kõvasti trenni tehtud, et nüüd lonkan ja arvatavasti tõmbasin vasaku jala sääres mingi lihase ära. jube valus on. trepist allatulemine on täielik piin. :s
reedel peale trenni tuli Jete meile jaaa hakkasime filme vaatama. pidime 5 vaatama a vaatasime ainult 2, siis vajusime ära juba. naersime jõlepalju. hommikul vaatasime veel ühte filmi.
eile käisime Luigega kuursaali juures kontserdipileteid müümas, pärast vaatasime tasuta konsterti ja saime lilli ka jagada. 4tk jäi üle ja võtsime endale, mwaahaha. mingi vanamees tõi õuna ka meile, jubearmas eks. oleksime SEE teatrisse õhtul tasuta peole ka saanud aga me ei viitsinud minna ja jalutasime nsm mööda linna ringi veits aega. õhtul vaatasin The last songi jaa normaalne film on. Step up 1 on nähtud, tahtsin täna Step up 2-te vaadata, kui jõuab. No, tõmbasin veits vale versiooni ja prantsuse keeles on peale loetud, mis käib päris kõvasti närvidele, aga pole hullu. varstikunagi, kui Step up 3D kinodesse jõuab, siis seda ka kindlasti vaatama! pidime Jetega välja ka minema täna, aga ilm rikkus need plaanid ära. Oleks siis ilus ilm või sajaks räigelt, a mingi seenevihm, mõttetu ilm..


Step up 2

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar