09.09.10

kool/trennid/värgid pole eriti peale hakanudki veel, a mul on kopp ees juba. see kõik surub liiga kõvasti peale mulle ja ma ei jaksa lihtsalt. päeval jõuan tund/kaks kodus olla. terve see aeg valvan koera ja käin temaga väljas. ei saa süüa ega õppida. õhtul jõuan mingi poole öö aeg koju ja siis olen nii väsinud, et ei jaksa õppida ja söögiisu ka pole. ma ei jaksa sõrmeotsa ka liigutada enam. see asi kurnab nii fcking rajult ära. maeitea. ma ei tea mida ma tahan ja mida mitte. ma üliräigelt naudin trenni tegemist ja kui hea seltskond ka veel on, siis on super, aga tihe programm ja pinge väsitab mu korralikult ära ja õhtuks olen laip. ja kõik need saated mida ma vaadata tahaks või üldse see aeg, mis mul AINULT enda jaoks on, see aeg puudub täielikult. mul pole varsti oma sõpradegi jaoks aega ja jään nendestki ilma. kas see poleks mitte tore? :S ma ei tea, mida teha. ei tea enam.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar