08.09.10

I'm free

Grete käis oma pisikese Lissega eile mu Sofikese juures mängimas. Jaaaa lõpuks oli nii, et Sofil tuli üks hammas ära veel, suu oli verd täis, jalg on tal ka haige, hüppab kolmel jalal nüüd vahest ja Lissel ka hambast mingi kild ära. nooojah, see oli paras kung fu, mis siin käis. pool tundi järjest, kohutav. pilte saab siiis, kui kui fotoka akud täis on. agaaa kuna ma pole neid veel laadima pannud(laadija on nii kaugel, ma ei jaksa ennast vedada sinna). a ma luban, et täna panen laadima. vbla homme saab pildid siis.
täna naersime vene keeles paljupalju. ma ei mäletagi, mille üle, aga nüüd on kõhulihased päris valusad. pole ammu nii südamest naernud, et pisarad jooksevad.
tahaks niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii väga mäele. ma ei suuda oodata. tahaks oma lumelaua võtta ja minna vabaks lasta ennast. Laud seisab aasta otsa phm lampi lihtsalt. Igatseb mind vist juba : DDD Mina igatsen sind ka, Musi. Jeap, ma panin oma laua nimeks Musi, sest ta on niiii musiiiiiiiii :D:D:D:D:D:D:D olen weird jep. a ma ei lõpeta seda teemat enne, kui mäele saan. niiet, sorrrrii kellele see teema pinda käib juba hah.
laulmine jääb ära ja peaks midagi kasulikku tegema, kuigi räige väsimus on peal ja viskaks voodisse pikali lihtsalt. pean mõtlema, kas jätan need puma papud ja selle rõõõõsa jope. otsustusvõime on täiega null praegu, aga pean ära mõtlema!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar