22.08.10

You are somebody's reason to smile!

phm ma hakkan haigeks vist jääma. ohjumal, teen hetkel kõik selleks, et nii ei juhtuks aga iga minutiga läheb enesetunne halvemaks. pea lõhub, kurk valutab, külmavärinad, tasakaaluhäired, silmad valutavad ja palavik ka veel. jõle halb on olla ja mind piinavad igasugused mõtted, mida oma toaga teha, kui remont tuleb. ei suuda otsustada absoluutselt. oeh
tegelikult nüüd tahaks väga talve. tahaks mäele minna ja kõik muu unustada. ma ei kujuta enam oma elu ette ilma lumelauatamiseta. see on lihtsalt parim, mis minuga juhtunud on. hea seltskond, päike, -8 kraadi ja värskelt sadanud lumi. ja kõik need ilusad kutid, kes mäel lumelauda sõidavad. aaahh, perfect!
ja pean ikka mainima, et ma nii kaifin seda, kui mu isa linnas raju muusika saatel kihutab nii, et mul nägu peatoes kinni on. ohgod

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar