



täna oli etendus. hästi läks vist kõigil, ma arvan :) ja jeee Reinoooo oli ikka nii tubli jälle hahahahahaha. käisime õhtul pisikese Karola katsikul. Ta on lihtsalt niii pisike ja tohutult armas. Võtaks kaissu ta. Karola naerab nii superarmsalt ja need pisikesed käed ja see beebilõhn! Igatahes veel üks nunnu printsessike, kelle imelist kasvamist jälgida :) Ei suuuda oodata, millal sind jälle näen!
ja neil on niivingee basssuu, soovin ka!
ja paljupalju õnne vanavanaema! :) 82 on käes nüüüüüd. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar