23.08.10

jäingi haigeks eile. kõrge palavik oli öösel ja jõle halb oli olla. nüüd on veits paremaks läinud, palavik läks alla aga pea käib ringi ikka ja kurk on meeletult valus. a vaatamata halvale enesetundele lähen homme vanaema ja vanaisaga tallinnasse, mingeid papusid vaatama ja nsm tšillima poodidesse. jõhker, kell 8 pean ärkama juba a pole hullu. maybe Roger ka kaasa, ei tea veeeel. tsäupläu, lähen ravin edasi ennast! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar