ma olen täielik filmifanaatik. tahaks kõiki filme näha, mis üldse on! : D ei aga tegelikult, tõmbasin posu filme arvutisse. eile vaatasin When in Rome ja MJ This is it'i ka veits. This is it on nähtud, aga mul lihtsalt tuli tuju. kuningas on surnud siiski. aga When in Rome on väga hea film. täna vaatasin päeval The Final destination'it (lõpp-punkt 4). sama hea kui eelmised 3 osa. aga päris rõvedalt palju rõvedaid kohti ja verd ka paljupalju. like it! a eile vaatasime Luigega A nightmare on Elm street, ka väga hea film! nii paljupalju filme on, mis ära tahaks vaadata veel aga ma ei tea, kust ma selle aja leian. meil Nelkega tuleb mingiaeg filmiöö jeah. seee öö on õudukate päralt. The last exorcism ja Dead silence ja Resident eviläi kõige uuem osa ja palju muud vaja ära vaadata meil.
homme on 1. september. ma arvan, et kõik teavad aga tuletasin meelde igaksjuhuks. jube fun värk on see koolialgus ikka!
mulle öeldi eile, et mind igatsetakse. mul oli päris weird olla aga samas seda oli väga hea kuulda. oeh
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar