








esimene päev koolis möödus kenasti. meie klassis oli põrand üle värvitud, mis oli väga kena. õpetaja on ikka samasugune, tore ja hea ja vinge. palju uusi nägusid on koolis, ilusaid kutte. paljusid enam ei ole. niihea on koolis tagasi olla a samas tuli väike masering, kui teada saime, et homme alustame kohe keemia, füüsika ja matemaatikaga. õäöühhh
käisime jetega rannaroosti grandes söömas täna ja pärast läksime promenaadile ja seejärel lossiparki. tegime pilte ja niisama pulli.
õhtul tulid vanaemad ja Roger oma vennakesega meile ja hakkasime sööma. tegime pilte pärast.
mul on niiiiiii kahju, nii kahju. tahaksin midagi teha aga ma ei saa. see pole minu otsustada. oeh. pisarad tulevad silma. aga ju siis nii pidi minema! kurb : S
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar