31.08.10


emps tuli täna koju ja tõi need riidedvärgid ära, mis tellisime. Ehk siis sain uued puma papud, uus koolikott tuli ka ära, jope ja leopardimustriga voodipesu( haahaaahaaa ). olen õnnelik nüüüd jahjah. lähme mingipäev empsiga ja ostame ühed teksad ka ära veel. õhtul lähme õpikutele pabereid ostma, sest homme on ju 1. sept jubaa! ma tean jah, et te kõik ootate väga. tegelikult olen ma üks vähestest, kes kooli ootab. kõigil mingi ilge masendus peal, et oomaigaad suvi on läbi ma ei taha kooli minna blablabla. nõme on see vingumine tglt, sest ega see vingumine ei muuda midagi ju. aga noh, vinguge kui tahate, kooli peate ikka minema HA HA HA. lähme homme Jetega peale kooli pizzat sööma. trennid hakkavad järgmine esmaspäev alles, niiet aega on veel natuke. ma olen nii kinni jäänud, et septembris saab trennis väga raske olema ma arvan. vaja lahti venitada ennast, et uue hooga peale lennata sellele trenniaastale(ma ei leidnud õiget väljendit eks).
oeh ja ma ei väsi kordamast, kui räigelt ma juba talve ootan! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar