15.08.10

mjääu















nv telkisime pere, Aare, Elle, Jete ja kahe koeraga. ilmad olid super ja üldse oli nii mõnus. pühap hommikul, kui ärkasime, siis sadas aga muidu oli supermahe. grillisime ja käisime ujumas palju ja tegime lõket ja põletasime tõrvikuid ja tegime pilte ja magasime jne. mõnuuuuus

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar