ma ei tea, ükski suveõhtu ei ületa tänast. eriliselt mõnus ja hea oli olla täna. tänuuuud musununnule awesome õhtu eest ja teistele sulelistele ja karvastele ka, kes õhtu heaks muutsid! jaaaa pildid tulid ka supertuusad, mu arust. :) homme jälle vä?
& mu süda lihtsalt sulas, kui nägin, kuidas mu pisike totuke magas. äkki tal on emmeigatsus? seal on tema emme lõhn küljes ju. lihtsalt awwwwwwwies
ja sorrri, et nii palju ühesuguseid pilte, aga ma ei suuuutnud valida.


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar