16.08.10

I love the way you lie

kool on nii lähedal. phm ainult pool kuud veel ja ongi kooliaeg juba. mõndade musude pärast tahaks küll kooli väga, aga õppida ei viitsi absoluutselt ja ma arvan, et see on paljudel nii. ohjah, a peab ära kannatama kuidagi. seitsmes klass läks nii kiiresti, kaheksas võiks sama kiirelt minna. wow, kaheksas. ise ka ei usu, et nii kaugele jõudnud olen ha
mu koer magas täna poole 1ni, mis on VÄGA weird, sest tavaliselt ta ärkab pool 10 umbes. hmm
Nelke tahtis kokku saada täna. eks peaks terved need 4 päeva temaga olema nüüd, kui tal aega, sest reeedel ta sõidab hiiumaale ja ma ei tea, millal ta tagasi tuleb sealt. ohjumal
jaaaaa teie, tehke mis tahate! kui mind paar tundi tagasi suht kottis veel, siis nüüd ei koti üldse mind see. õäöü nõme tunnistada, agaa absoluutselt pohhhhui nagu

niiiiiväga tahaks seda kutti endale. Aleeeeex :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar