
tantsisin :)


jee ma ka väike tatikas. jooksen ringi seal
niiräige, batman(naer) oli kaaaaa
jeap, need on jalad, kui keegi ikka veel mõtleb misasi see on.
käisime hommikupoole vanalinnas laadal kutsaga. iga viies inimene näppis teda või ütles et nii armas koer jms. nojah, eks ta on ka ju. Carinat nägin ka ja oma kunagist lasteaiakasvatajat Inget. käisime pärast promenaadil vanaisa(vanaisavanaisa, ma nii tahaks, et ta oleks mu päris vanaisa) motorrattaid vaatamas. pean ikka mainima et nii ilusad ja ma nii armastan neid neetidega kaunistatud mootorrattaid mmmm. aa, nägin Lottat ka! õhtupoole saime Luigega kokku. Käisime holmil korraks tuulelohesid vaatamas. Siis läksime vanalinna vaatama, kas rahvas möllab veel või ei. Ei möllanud a nägime Yukiiiiit. Liikusime kaupsi poole, saime Jete empsiga kokku korraks ja siis suundusime surnuka juurde. Kui pärast teist korda kaupsi läksime, siis mingi kahtlane tüüp tuli oma kahe sõbraga meie juurde ja hakkas vene keeles jaurama midagi. me ei saanud mitte midagi aru ja naersime ainult. siis ta üritas inglise keeles rääkida a me ei saanud eriti ikka miskit aru sest tal oli vägaaa tugev vene aktsent juures ja naersime jällegi. Jete läks maksma ja ma ootasin teda seal eemal, siis see tüüp tuli jälle mu juurde ja hakkas jaurama. ütlesin tsautsau talle ja tulime ära. õhtu jooksul tõmbasime veel päris mitu korda mingeid kahtlaseid mehi ligi. mingile blondile ütles Jete jou lihtsalt ja ta tuli meie juurde, võttis ümbert kinni meilt ja hakkas viima kuskile meid. a kutt sai korvi räigelt haha. ja mingi mees koju tulles hakkas mu jalast kinni võtma. noh, mulle meeldib tähelepanu aga mitte mingite kahtlaste purjus meeste poolt eksole?! läksin kodupoole üksinda ja mingi auto jäi tln mnt mu kõrval seisma. mingi mees küsis kas ta saab mu ära viia kuskile. ma ütlesin et pole vaja, et mu kodu siin samas ja hakkasin mingist suvalisest väravast sisse minema. hha pärast panin kodu poole jooksu. ei julgegi pimedas üksi koju minna enam vist...... kes mu turvameheks hakkab? (a)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar