täna sai väljas ikka megalt nalja. pole ammu nii hea olnud vist. kõigepealt läksin proovi, seal tsillisime Marleeniga niisama ringi ja rääkisime maast ja ilmast. Kui proov läbi sai, siis helistasin Jetele ja saime kokku. kõigepealt läksime ta väikestele sugulastele kinke ostma kaupsi, siis seppäläs mingi naine hakkas lampi chattima minuga lihtsalt. ülifun oli. siis suundusime Jete juurde korraks ja ta suutis siis esimest korda oma margi täis teha. a loodame, et Uku ei kuulnud jap. Thomas oli all ja me ei läinudki üles Jete juurde. edasi läksime surnuaia müüri äärde istuma, nagu alati. vaatasime inimesi ja rääkisime juttu & naersime. nägime mingit kahtlast naist koguaeg, kellel olid väga kahtlased riided seljas. ohjah. mingit hullu koera nägime ka kes lampi jooksis ringe enda ümber ja siis surnuaeda läks. käisime mingiaeg korraks kaupsis veel, ostsime süüa ja siis läksime müüri äärde jälle. siis helistas Jete ema et davai et me aitaksime tal asjad üles korterisse viia. aitasime siis ja läksime jälle müüri äärde. a enne seda tegi Jete veelkord margi täis ja tuju oli hea. nägin Carinat ka ja hüüdsin ka teda, a ta ei kuulnud. Marist nägin ja hüüdsin 'MARIIIIIS' ja ta kuulis ja hakkas kätega vehkima nagu alati. naer. hakkasime mu kodu poole liikuma ja ma karjusin enda nime vist või mingi teema oli ja meie ees oli mingi paarike ja nad mõlemad vahtisid. mõtlesime, et selle tüdruku nimi oli ka Kristin vist. ja pärast nad muud ei teinudki, kui ainult vahtisid ja mul viskas kopa ette. kiirendasin sammu,et neist mööda minna. nad jooksid üle tee, kartsid mind vist. igatahes läksin koju, suht savi oli.
Jete läheb homme ära nuuksnuuks!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar