26.08.10

I just love your smile



Tulime täna Sofiga jalutades arsti juurest koju ehk siis vanalinnast Vahtra tänavale. Sofi esimene pikem jalutuskäik. Ta pidas päris kenasti vastu. minu pisike :)
käisime õhtul poes ema-isaga ja ostsime igast head kraami. juuksevärvi ostsin ka ära, homme on värvimiseõhtuu! ja laupäeval on juuksurisse minek.
ma panin tähele, et ma mõtlen viimasel ajal nii palju. ma pole mingi filosoof, aga ma ei saa sinna midagi teha, et ma mõtlen. keegi võib mul kõva häälega kõrval seletada midagi, aga ma ei kuula, sest ma mõtlen. istun oma väikses mullikeses ja mõtlen. mõtlen mõtlen mõtlen. see sõna ajab mind mõtlema. mis on üldse mõtlemine? vahest mõtlevad inimesed liiga palju ja reageerivad üle, hakkavad endale igasuguseid asju ette kujutama ja käituvad mõtlematult. niiet, mõtlemine ei ole kasulik. või siiski? kui keegi ei mõtleks, siis ei oleks inimkond nii tark ja nad ei oleks saanud leiutada asju ja asutada koole/tehaseid jne. oeh, nonsense jutt vist?
lasen endale tuka lõigata või ei? lasen või ei lase? lasen, ei lase?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar