27.08.10

Cali Cali Cali


värvisin pea ära täna. nüüd ühtlane vähemalt. veits tume on, aga elab üle ju :)
tegelikult ma tahan väga kooli minna juba. ma ei suuda ära oodata enam. tahan seda head õhkkonda ja neid sõbralikke inimesi. ma ei oskaks paremat kooli tahta. ja kõik need üritused, kus saab alati ennast vabaks lasta ja tantsida ja möllata ja aaahhhh niihea. nüüd tuleb kohe pisikeste seitsmendike(nii naljakas, et ma juba 8ndas) ristimine, kuhu ka kindlasti minema peaks. pärast saab tantsu ja värki raudselt. ja ma loodan tõsiselt, et meie klassi poisid on muutunud. ma tõesti ei talu enam neid nõmedaid nalju ja märkusi. tahaksin, et saaksin ükspäev teiega normaalselt suhelda ja teiega tõsisematel teemadel ka rääkida.
me lähme küll Jetega 2011 geiparaadile hahahhahhhahahaaha.
damn I love Alyssa Bernal. I want to be as good as she is! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar