26.08.10

Beautiful monster

ma mõtlen alati hommikul voodis lebotades, mis ma täna blogisse kirjutan a muidugi nüüd ma ju enam ei mäleta. oehh
täna oleks vaja pea ära värvida aga see jääb homse peale vist. kell 5 on Sofil arsti juures aeg. Marutaudi süsti tegema. btw Sofi sai täna 4kuuuseks. Minu suuuuur tüdruuuuuk :)
ma hakkan alati nutma, kui filmides/sarjades mingi kurb/õnnelik koht on. olen nii emotsionaalne jeeeah aga see pole halb ju? kui mul üldse tundeid poleks, siis oleks ka väga nõmeeee eks.

1 kommentaar: