ma mõtlen alati hommikul voodis lebotades, mis ma täna blogisse kirjutan a muidugi nüüd ma ju enam ei mäleta. oehh
täna oleks vaja pea ära värvida aga see jääb homse peale vist. kell 5 on Sofil arsti juures aeg. Marutaudi süsti tegema. btw Sofi sai täna 4kuuuseks. Minu suuuuur tüdruuuuuk :)
ma hakkan alati nutma, kui filmides/sarjades mingi kurb/õnnelik koht on. olen nii emotsionaalne jeeeah aga see pole halb ju? kui mul üldse tundeid poleks, siis oleks ka väga nõmeeee eks.
HAHAHA mul on sama teema. kogu aeg ulun
VastaKustuta