käisime Liisuga väljas eile. Enne seda, kui me kokku saime, öeldi mulle tere ja kui ma selle peale naeratasin, siis öeldi, et ma naeratan nii ilusasti. okei. siis kõndisime mööda linna ringi ja õhtul hiljem hakkas mingi kamp kutte meiega kaupsi ees rääkima. istusid oma auto juures ja tegid juttu. oeh, haapsalus on ikka nii sõbralikud meheeeed. igatahes kui ma koju jõudsin, olid mu parem käsi ja parem jalg väga valusad. ma ei tea millest. hommikul, kui ärkasin, siis oli mu parem külg nagu halvatud. üldse liikuda ei saa. jalga sirgeks panna ei saa ja parema käega ei saa asju tõsta. btw ma täna õhtuni üksi kodus kutsugaaaa. lasen niisama lebo ja kui veab, siis emps toob läti hesburgerist süüa ka mulle hah.
panen hiljem vbla paar pilti ka siia, kui Liis pildid tõmbab!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar