tööpäev on läbi ja päris mõnus on olla. uute bikiinide jäljed sain sisse päevitatud ja lühikesed püksid päevitasin kahjuks jalga. a pole hullu, sest ma saan kiiresti sellest lahti höhö. nüüd kohekohe Jete meile ja siis lähme naabrite juurde grillchillima mingi aeg. ja öösel magame hoovis telgis. kellel julgust on, võib külla tulla, meil 1 koht üle!
pean mainima, et Luise on nii suureks kasvanud ja pisike Meribel on niiiiiiiii armas!
Melissa, saa terveks! :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar