18.07.10










eile õhtul käisime naabrite juures grillimas. kõht oli jube täis. magasime öösel telgis Jete ja vennaga. veerand 8 kolisin tuppa, sest mul oli meeletult palav ja vihma sadas ka.
täna oli teine ja viimane tööpäev. sain raha kätte ja meel on hea.
täna oli koertenäitus haapsalus. Sofi sugulased(Rogerwiek'i kennel)panid võistluse kinni! Ja nende kasvataja sai parima kasvataja tiitli, kas pole nice? igatahes, väga uhke olen Rudolfi, Cindy ja Tibi üle! pealegi sündisid Cindyl 9 päeva tagasi pisikesed armsad kutsikad ja Cindy on nüüd õnnelik emme :) Krista ja Margot käisid peale näitust koertega meil. 4 koera oli korraga majas. ja kui nad kõik koos ümber kamina jooksma hakkasid, siis läks asi päris hulluks juba ja meie liikuma ei mahtunud. aga siiski niiiiiiiiiiiii armsad.
Rogerwiek'i kenneli kohta saad rohkem infot siit : http://rogerwiek.com/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar