16.07.10

jejee, ma ka megadethile. tegelt ei, päris otseselt mitte. aga Evelini & Kaido juurde hoovi kuulama ja lihtsalt tšillima. ujumine jääb ära täna. who cares? ujuda jõuab veel palju-palju. homme lähen tööle ka siis. paralepa randa lastele pileteid müüma. mingi täispuhutav batuut tuleb sinna. igatahes, palk on hea ja miks mitte võimalust kasutada siis? :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar