23.07.10

täna on sunfest yeeeeya! veel üks õhtu, millal vabaks saab lasta. mõnus. üritame lava ette trügida, sest tahame Tanelit ikka räigelt fännata. aga ega minust täna erilist näpuviskajat pole, sest suutsin eile tivolis miskitmoodi kaela ära tõmmata ja väga valus on. üritan homseks ikka kaela korda saada. topin igasuguseid kreeme ja mökse sinna peale ja loodan, et aitab.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar