23.07.10

sunfestil oli niii hea. ja kuidas ma jumaldan Tanelit oooh. kui saaks, võtaks ta endale. pole vist kunagi ühelgi kontserdil niimoodi fännanud nagu täna. ja kaelavalu ei häirinud üldse. nüüd on aga hääl ka veel läinud. siiski on haapsalus kõige parem publik, nagu tannu ise väitis. aga ei, üliülisuper ja loodan, et saan ikka homme waltzeril ka karjuda, mis siis et häält pole.
Ja looooooodame, et homme vihma ei saja eks!
T A N E L (L)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar