22.07.10

ma ikka veel sõidan. sõidan. sõidan. waltzeri tunne on ikka veel sees. Speeedy, Pablo, mmmmmmm. 2 viimast sõitu olid ülekõige. ei suuda laupäeva ära oodata. armastan seda, kui saad lõdvaks lasta ja lihtsalt olla. tõstad käed üles, naerad ja karjud nii kõvasti, kui hääl lubab! btw, miks ma alati meeletult naerma hakkan, kui waltzeri peale satun?!
nägin nii palju tuttavaid, keda ammu näinud ei ole ja kõik on niii palju muutunud! ilusamaks, pikemaks ja mida muud head veel. vahepeal rääkisime purjus Indrekuga juttu. ta oli puhta perses omadega. Jokit nägin ka pärispäris palju ja ta on ikka nii ilus mul. Christenit, Gerlyt ja Tamorit ka üle pika aja. ja oma kiisut..
kui ma sind nägin, siis süda hakkas taguma ja käed hakkasid värisema. mõtlesin, et mind jätab totaalselt külmaks see, kui sind nägema juhtun aga ei. ei jätnud. nüüd ei saagi muust mõelda kui ainult sinust. isegi magama ei saa jääda..
PALJU PALJU ÕNNE BRITTALE PISIKESE POJA SÜNNI PUHUL! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar