












ma lõpuks igaltpoolt tagasi ja õnnelik, sest see reis superlahedate inimestega superlahedates kohtades(kui just nii öelda võib haha)oli ülisuper. Eestil läks võistlustel hästi. 3 esimest kohta ja 1 teine koht, pole paha ju! kui seda Aafrikat seal olnud ei oleks, siis oleks 4 esimest kohta olnud, aga pole hullu, Belgias läheb paremini! jah, meid kutsuti juba 2010 Belgiasse võistlusele, yeeeya!
peale võistluse käisime veel paljudes täiega tuusades kohtades. veepargis, kus oli Dejan Tubic 2. maa-alustes koobastes, kus pärast paadiga sõitsime ja kus oli 80m veetase auch. siis käisime erinevates lossides ja Viinis ja kõik oli nii tuus. hotellidest niipalju, et Poola hotellid olid normaalsed, Slovakkia esimene hotell oli üliilus, Tšehhis oli ka normaalne aga Slovakkias teine hotell aka ühikas oli päris rõve. läksime sisse ja saime kõik ühe suure šoki osaliseks. see oli tõsiselt kole, mida me nägime. väga paljud nutsid. a mida aeg edasi, seda tuusemaks seal läks. õhtuti tšillisime üksteise tubades, tantsisime rõdul ja naersime poole ööni. mis teema selle kiilaka musta pluusiga vargaga oli hahaha?
mainimata ei saa jätta pervo-raudmeest, ühika pervosid, bussijuhte, giidi VOLe haha(nojah, vol 27 vist sai täis!, jäätist, mägesid, Jete sugulasi, JESUS't, tutipidu, katkiseid plätusid, ülikuumi ilmi, meie lemmikjärve. ja tegelikul oli neid vingeid asju veel, aga mul ei tule kõik hetkel meelde ja ega ei tahakski kõike välja rääkida.
väga super seltskond oli ja ma ei saa kindlasti mainimata jätta HASEL'it, kes on üks sõbralikemaid tüdrukuid, keda ma tean! :)
hea uudis on see, et ma sain nädalavahetuseks tööd ja palk on päris kõvaaaa!
kunagi hiljem lisan neid pilte ka, mis teiste tehtud!

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar