






toas on nii palav, õues on nii palav. ülimõnus, aga samas nõme. toas võiks jahedam olla ikka aga nii see pole, niiet pean surema. käisime eile õhtul kaatriga merel. ujumas. väga mõnus oli. mingil ajal lähme veel kindlasti.
ma magasin täna öösel rõdul, madratsil. hea jahe oli, a mingi aeg hakkasid sääsed piinama ja kolisin tuppa ära.
nüüd paneme vennaga rõdule telki üles, sest järgmised ööd veedan seal. plaanis on Jetele ka helistada ja küsida, et kas sooviks mu seltskonda täna öösel. kindlasti pole ta vastu ja käiksime topul ka ära.
nüüd tuli jälle mingi räigelt pilte siia, aga ma pole süüdi.
üks Slovakkia pilt hüppas ka sisse.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar