05.07.10

lootusetus


ma homme minema siis jälle. nii ootan juba. lähme Poolat, Tšehhit, Slovakkiat ja Austriat vallutama tibidega. Slovakkias üritame võistlusel endast kõik anda. vähemalt mina panen küll täisvõimsuse peale ja kulutan kõik oma poweri ära. peale selle, et võistlusele lähme, teeme veel palju muud huvitavat. Tatralandia aquapark peaks ka päris tuus koht olema. ja Austria, mis on superilus! ainus kurb asi mineku juures on see, et ma ei näe pikalt oma pisikest Sofit ja ta jõuab selle ajaga päris palju kasvada. nuuuuuuks. igatahes, üritan ennast Eestist totaalselt välja lülitada ja mitte mõelda väga palju. see on siiski puhkus ja sellest tuleb kõik võtta!
kui Slovakkiast tagasi, siis kunagi arvatavasti tivolisse ja kiisuga sunfest'ile. ohjah
igatahes, praegu ma lõpetan ja kunagi hiljem, kui tagasi olen, kirjutan jälle!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar