ma hiiust tagasi ja nii väsinud. pole korralikult 2 ööd magada saanud. hetkel on küll väga jõhker olla. igatahes. hiiumaa hakkas päris korralikult meil vist? enne kõput hüppas kits mingil turbokiirusel ukse sisse meil. päris korralikult mõlkis on, peab uue ukse panema jess. päris jube oli. magasin just ja järsku ilge pauk käis ära. kits õnneks viga ei saanud, pani metsa ajama kuskile. see selleks, edasi oksendas koer auto täis. niiet enne ristnat pidime autot pesema hakkama seest. ilmaga vedas meil eile. supersoe oli ja pmts terve päev olime ristnal, möllasime lainetes ja tegime pilte ja särkivärki. üllatavalt hästi hakkas päike peale eile, õhtuks oli nägu täiesti ära põlenud ja sain lõpuks ometi oma kõhu ka pruuniks vist. tegelikult on mul ikka veel käed tivolist nii haiged, liigutada ei saa. eile õhtul oli päris hull. sattusin masendusse, kui Guatemala mustast august lehest lugesin. noojah, kes teab, see teab. ei viitsi sellest juttu teha siin väga. täna on Sofi sünnipäev, lõpuks ometi 3 kuune. palju õnne tupsununnu! käisime täna ka ristnas korraks. ülisuured lained olid. aga väga tuuuuslaheeevingee oli. pidime Sulevi juurde ka korraks minema a tal oli kiire ja see jäi ära. poole kolmese praamiga tulime haapsalusse. nüüd tahaks süüa ja siis sätin magama vist. või lähen hoopis perakülla?
ja ma pole süüdi, et pildid vales järjekorras on.


ja ma pole süüdi, et pildid vales järjekorras on.















Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar