24.07.10

niihea päev, nii hea. ma ei taha, et see ära lõpeks. tivolis oli nii heaaaaaaa ja kõik oli nii heaaa. viimase sõidu peal waltzeril läksin totaalselt hulluks ja pärast lõime niipalju tantsu ja niihea oli. läksime jetega koju ja mängisime niisama lolli, tegime tantsu ka paljupalju ja tuju oli niiii laes. nüüd istun siin üksi kodus, teen mingite suvakatega konvi ja keegi F lisas mu msni kaaaaa. räägin temaga praegu ja tundub normaalne dude olevat. i hope. tegelt ta nimi on Freeeeeeeed. nüüd istun siin üksinda, möllu ei olegi ümberringi. peaks kuskilt maasikaid ja viinamarju sebima. peaks magama minema, sest homme kell 8 praami peale. hiiiiidu lähen. agaaa und ei ole ja ma ei saa sinna midagi teha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar