27.07.10

Our story's told





käisin üle pika aja Marisega väljas täna. tegime pilte, rääkisime maast ja ilmast ja poistest ja nendest, kes meile närvidele käivad ja möllasime niisama linnas ringi. naerda sai ka paljupalju ja nõme tuju oli kadunud.
peaks mainima veel, et mu tänased horoskoobid on väga imelikud. delfi ütleb, et armun täna. kroonika ütleb nii: Maailmas juhtub imesid. Need sünnivad keset kõige sügavamat masendust. Usu või ära usu, kellegi meelest oled sa parim. Keegi tahab vaid sind. Kas on võimalik, et te kohtute juba sel nädalal? Ilmselt mitte. Kuid see tunne, et sind armastatakse ja vajatakse, jõuab sullegi nüüd viimaks kohale. anoh, ega need pole kunagi täppi läinud. niiet, vaevalt :)

You're so amazing remember the time
just thinking about you gives me butterflies.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar