


käisime rannarootsis täna ja sain 35.- pluusi endale sealt. õhtul käisime topul ujumas. megasoe vesi oli ja Sofi käis ka esimest korda vees ära. homme on viimane proov, siis tlnasse hambaarsti juurde. homme peavad Ereli ja Lillu oma sünnipäeva öösel rannas, kuhu ma kahjuks minna ei saa, sest teisipäeval vara minekut juba. Poola. sealt edasi Tšehhi, siis Slovakkiasse ja viimasel päeval ka Austriasse. 8ks päevaks saate lahti minust veel. ei tahakski siin olla. niikuinii olen ära unustatud, jess :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar