07.06.10

ma olen väsinud. väga väsinud, aga magada ei taha. ma ei tea miks, aga ei taha. see näib praegu nii mõttetuna, ajaraiskamisena. kuigi ega mul üleval passides ka suurt teha pole. istun arvutis ja avastan uut muusikat enda jaoks. päike on ka põhimõtteliselt pilve taga ja taevas on ühtlaselt hall. nõme..
täna oli esimene tööpäev. suht hästi läks meil. väljaarvatud see, et mul hakkas vahepeal üsna halb ja mõtlesin juba, et lähen koju ära. see läks aga kiirelt üle ja tegin tööd edasi. kui ma nii lohh poleks, siis oleksime võibolla rohkem jõudnud. ja kurat, homme tapan ma kõik need nõmedad putukad ära, kes mulle ette jäävad!
põhimõtteliselt ma sain eile aru, kui loll ma olen tegelikult. ma ei oska miskit öelda ja samas ei oska ma seda põhjendada. ma tean, et sa ei saa aru, kallis. ma ise ka ei saa. anna andeks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar