Asjaolud muutusid ja juba sellel pühapäeval on pisike Sofi meie kodus! Ma ei suuda oodata! Ja pühapäeval peaks Henry ka Viljandist meile tulema, nädalaks ajaks. oeh, 3 väikest pätakat hakkab majas ringi jooksma. a tegelikult pole hullu, sest ma pole Henryt nii kaua näinud ja poiss on raudselt juba nii suureks kasvanud!
homme on esimene tööpäev, go go!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar