08.06.10


ma mõtlen praegu, et ma olen ikka nii kuradi õnnelik, et ma ei pea 3 kuud oma nõmedaid klassikaaslasi nägema. ei, kõik ei ole nõmedad(kui keegi nii arvas) ja mind ei koti ka, kui keegi nüüd räigelt solvub. nuta patja siis, who cares!
tööl oli täna tuus. järgmine kord lükkan Jete selle redeli seljast maha, vot siis kui naljakas on! ahahahahahah. tegelikult oli täna päris tuuus ja, kui meil tehtud oli, aitasime veel Reiol kive korjata. me nii tublid! eriti mina eks xaxaxa
pärast lonkisime poodi ja edasi viis emps jete juurde meid. ta pani mu kohe mingit jama sisse sööma, siis käskis veel filmi vaadata, ja siis ütles, et kui ma kohe magama ei jää, siis ta vägistab ära mu. tegelikult polnud asi nii hull ja ma lasin ise omast tahtest 3 tundi tudu. siis tuli emps järgi ja liikusime vaikselt kodu poole.
tegelikult olen ma praegu väga sassis. ma teen valesid asju ja räägin valesti ja ma ei saa aru endast(ja phm on see mu põhiline väljend hetkel). ma võiks rahulikumalt võtta. või mis?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar