

lõpuks ometi on Sofi kodus. autos nuttis Sofi ikka päris korralikult. päris kahju hakkas pisikesest. tõime ta koju, lasime tal õues ringi joosta, siis viisime tuppa ja tal hakkas nii kurb, et hakkas jälle nutma. panime ta puuri(jah,puuri! see on tema pesa, mitte tema piinamiseks, kes nii arvavad!!!) ja ta jäi tuttu. tegelikult olen ikka päris õnnelik! armastan kohutavalt oma pisikest!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar